Kutsal Belde Kudüs ve İlk Kıble Mescid-i Aksa
 
 
1. GÜN (Perşembe) İSTANBUL-TEL AVİV-KUDÜS
İstanbul'dan yaklaşık 1.5 saat süren uçak yolculuğu ardından,Telaviv limanına varış.Otele yerleşerek istirahat, Istirahat sonrası,Mescid-i Aksa,Kubbetüs Sahra, Mervani Mescidi ziyaretleri ardından otele dönüş. Otelde akşam yemeği.
2. GÜN (Cuma) KUDÜS
Sabah namazı için Mescid-i Aksa'ya transfer. Otele dönüş ve sabah kahvaltısı ardından eski Kudüs Şehrinin gezilmesi.Mescid-i Aksa'da cuma namazı kılarak, Selahaddin-i Eyyubi'nin Evi ve mescidinin ziyareti ardından Hz.Ömer cami'nin ziyareti,Kıyamet kilisesi'nin görülmesi, Burak Mescidi'nin ziyareti,Ağlama Duvarı'nın gezilmesi, Kudüs çarşılarının gezilmesi ardından otele dönüş. Otelde akşam yemeği.
 
3. GÜN (Cumartesi) KENT HALİL, BEYTLAHAM
Sabah namazı için Mescid-I Aksa'ya transfer.Otele dönüş ve kahvaltı.Kahvaltı ardından Beytlaham'da Hz İsa'nın doğduğu mağara'nın görülmesi.Kent Halil'de Hz.İbrahim, Hz.İshak,Hz.Yakub,Hz.Yusuf ve ailelerinin türbelerinin ziyaret edilmesi.Halil camisi,Hz.Yunus Camisi ve türbesinin ziyareti ardından,Zeytin dağı'nın gezilmesi.Selman-ı Farisi Camisi ve Türbesinin ziyareti,Rabiatül Adeviyye'nin Türbesini ziyaret ettikten sonra Hz.Musa'nın Türbesinin ve Külliyesinin ziyareti ile Lut gölüne gidilmesi.Eriha şehrinde alış veriş ve otele dönüş akşam yemeği.
 
4. GÜN (Pazar) KUDÜS-YAFA-TELAVİV-İSTANBUL
Sabah namazı için Mescid-I Aksa'ya transfer.Otele dönüş ve kahvaltı.Kahvaltı ardından Telaviv'e hareket ve Yafa liman kentinin gezilmesi.Osmanlı camisinin ziyaretinin ardından Telaviv havalimanına hareket ve istanbul'a dönüş

.