YUNANİSTAN (Kavala - Selanik)
 
1. GÜN İSTANBUL / KAVALA
Sabah saat 06.00 gibi grup ile daha önceden belirtilen noktadan hareket. Keşan - İpsala yolu ile Yunanistan'a varış. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 10 saat sürecektir. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra Kavala'da 1 gece konaklayacağımız Hotel Esperia'ya transfer, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN KAVALA / SELANİK
Sabah kahvaltısından sonra, Kavala şehir turu. Osmanlı Kale semti ve çarşı görülecek yerler arasında. Şehir turu sonrasında Selanik için yola çıkacağız. Yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Yol son derece rahat ve hoş manzaralıdır. Selanik'e varış ve 2 gece konaklayacağımız, Hotel Anatolia'ya yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
 


3. GÜN SELANİK
Sabah kahvaltısından sonra tam gün sürecek Selanik şehir turu. Atatürk Evi, Aya Dimitri Kilisesi, Beyaz Kule, Sahil Şeridi, Fuar alanı gezilecek yerler arasında. Akşam yemeği için restauranta hareket. Yemek sonrası, konaklama otelimizde.

4. GÜN SELANİK / İSTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra İstanbul'a hareket. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 11 saat sürecektir. Kavala - İpsala - Keşan yolu ile İstanbul'a varış
.

.