Singapur ve Avustralya
 
1. Gün
Saat 15.10 da Gulf Air Hava Yollarının uçağı ile Bahreyn'e hareket.Aynı akşam saat 20.00 de Singapur'a hareket yolculuğumuz yaklaşık 12 saat sürecektir.

2. Gün
Sabah saat 09.00 da Singapur'a varış ve 2 gece süre ile kalacağımız 4 yıldızlı otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinin ardından Singapur şehir turu. Parlemanto Binası, Faber Tepesi, Çin ve Hint Mahallesi görülecek yerler arasında. Konaklama otelimizde.

3. Gün
Kahvaltı sonrasında alışveriş için serbest saatler.Arzu eden konuklarımızla birlikte Sentoza Adası turu. Konaklama otelimizde.

4. Gün
Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer.Gulf Air Hava Yollarının GF 148 sefer sayılı uçağı ile saat 10.05 de Sidney'e hareket ve 19.50 de varış.5 Gece süre ile kalacağımız otele yerleşme. Konaklama otelimizde.

5. Gün
Kahvaltı sonrasında Sidney şehir turu.Opera Binası,Spit Yolu ve Köprüsü,Middle Körfezi,Dee Why,Bond ve Curl Plajları ve dünyanın en büyük kumarhanesi görülecek yerler arasında.Konaklama otelimizde.

6. Gün
Kahvaltı sonrasında arzu eden konuklarımız için extra olarak düzenlenen tam gün sürecek yemekli Blue Mountains turu.Arzu eden konuklarımız alışveriş için serbest zaman bulabilirler.Konaklama otelimizde.

7. Gün
Kahvaltı sonrasında çevre gezisi için serbest zamanlar.Arzu eden konuklarımız için extra olarak düzenlenen Tranga hayvanlar alemi turu.Kanguru ve Kuala Hayvanat Bahçelerini ziyaret.Gece ise arzu eden konuklarımız için yemekli Sidney Kulesi turu.Konaklama otelimizde.

8. Gün
Kahvaltı sonrasında tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız için extra olarak düzenlenen tam gün Avcı Vadileri turu.Konaklama otelimizde.

9. Gün
Kahvaltı sonrasında otelden ayrılma işlemlerinin tamamlanması ve akşam saat 20.00 kadar serbest saatler.Saat 20.00 de Sidney hava alanına transfer.Gulf Air saat 23.55 de Singapur'a hareket.

10. Gün
Sabah saat 06.30 da Singapur'a varış. İki gün süre ile kalacağımız otele yerleşme. Serbest zaman. Konaklama otelimizde.

11. Gün
Kahvaltı sonrasında serbest zaman. Konaklama otelimizde.

12. Gün
Kahvaltı sonrasında Türkiye'ye hareket için havaalanına transfer ve Gulf Air hava yolları ile yolculuğumuz yaklaşık 11 saat sürecektir. İstanbul'a Hoş Geldiniz.

.