Tasarımı Kaydet  Kapat

Hira Travel-Hotels-Catering

Hira Tour, 1991 Yılından bu yana profesyonel kadrosu ile turizm sektöründe hizmet vermektedir.

1993 Yılında başlamış olduğumuz Hac ve Umre organizasyonlarındaki başarılar neticesinde, son yıllarda ülkemizden S.arabistan'a en çok yolcu taşıyan seyahat acentaları arasına girmiştir.

Acentamız gruplara yönelik, Yurtiçi, Yurtdışı turlar ve bayi organizasyonları ile de sektörde tercih edilir konumlara ulaşmıştır.

Bağlı bulunduğumuz otel rezervasyon sistemleri sayesinde, Yurtdışı ve Yurtiçi otellerde sizlere en uygun fiyatları vermekteyiz.Nike Free Run Shoes Mens Acentamız, IATA ve TCDD satış acentası olarak tüm havayolları ve demir yolları biletlerini kesebilmektedir.

Ayrıca, Suudi Arabistan, Mekke şehrinde, Hira Catering ve Hira Crystal otel 2008 yılından buyana şirket bünyemizde hizmet vermektedir.

Amatör ruhumuz yitirmeden, her yeni işe, yepyeni bir heyecanla başlayıp, profesyonelce bitirmek temel prensibimiz. Nike Free Run Mens Sale Vereceğimiz servisle, Yoğun tempolu çalışma yaşamınızda yaratacağınız özgür alanların sizin için önemli olduğunun ve kusursuz bir organizasyonun şirketinize sağlayacağı artı değerlerin bilincindeyiz.

Ve biz; deneyimlerimiz, imkanlarımız, zamanımız ve heyecanımızla her zaman yanınızdayız. Saygılarımızla, Seyahat Acentamız,

Amerikan Seyahat Acentaları Derneği / ASTA
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği / TÜRSAB
Hac-Umre Seyahat Acentaları Derneği / HURSAD üyesi olup,
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Suudi Arabistan Hac Bakanlığı'ndan Hac ve Umre yapma yetkisine sahiptir.