Tasarımı Kaydet  Kapat

GAP TURU

GAP TURU

GAP TURU - 3 Gün 2 Gece

Mardin, Kahta, Urfa'nın Balıklı gölü, tarihi Harran Kenti, Harran Ulu Camii ve Üniversitesi, Konik Kubbeli tarihi Harran evleri ve ilginç doğa yapısıyla dünyanın 8. Harikası olabilecek güzellikteki Nemrut Dağında muhteşem gün batımı..

TURUN ÖZELLİKLERİ:

Sabah erken uçakla Diyarbakır’a gidip, akşam uçağıyla Gaziantep’den dönerek, iki gece üç günlük bir programla,Güney Doğu Anadolu’nun en önemli kentleri ve tarihi eserlerini, kısa bir seyahatte gezme imkanı bulabileceğiniz bir tur. GAP bölgesini tanımak için çok uygun bir fırsat.

Cuma İstanbul - Diyarbakır - Mardin - Kahta

Diyarbakır hava alanından tur otobüsümüzle Mardin’e geçiş ve Deyrülzeferan Manastırı, Zinciriye Medresesi, Kasım Paşa Medresesi, Ulu Camii ve Postahane Binası gezileri. Öğlen yemeği için serbest zaman ve Midyat üzerinden Hasankeyf’e hareket. Akşam üstü Hasankeyf gezisi ve geceleme için Kahta’ya varış. Akşam yemeği ve geceleme Nemrut 2000 otelde.

Cumartesi Kahta – Nemrut Dağ – Kahta

Tam gün Nemrut Dağı gezisi: Cendere Köprüsü, Karakuş, Eski Kahta ve dağ köylerinde öğlen yemeği. Son olarak da Nemrut Dağı tümülüsü'ne çıkış ve güneşin batışını izleme. Akşam yemeği ve geceleme Nemrut 2000 otelde.

Pazar Kahta - Urfa - Harran – Zeugma- Gaziantep – İstanbul

Sabah erken Atatürk Barajı’ndan geçerek Harran’a varış. Harran gezisinden sonra Urfa’ya geri dönüş ve Balıklı göl’de öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra Zeugma’dan geçerek Gaziantep’e hareket.

Etiketler:  


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Programdaki tüm uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Programdaki tüm transferler
Programdaki konaklamalar
Programdaki tüm kahvaltılar
Programdaki tüm öğle yemekleri
Programdaki tüm akşam yemekleri
Programdaki müze ücretleri
Programdaki tüm transferler
Yurtdışı Çıkış Harcı
Türsab seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Yemeklerdeki alkollü içecekler
Fazla bagaj ücretleri
Program harici geziler
Vize ücreti
Kategoriler