Tasarımı Kaydet  Kapat

MISIR

MISIR

Nil Rüyası - 7 Gece 8 Gün

1. GÜN

Egyptair ile Kahireye hareket.Kahire Havaalanından 1 gece kalacağımız Kahire NOVOTEL'e yerleşme.

2. GÜN

Kahvaltı sonrasında Luxor'a gitmek için Kahire hava alanına hareket.Luxor Havaalanına varış. 4 gece süre ile kalacağımız CRZ.LADY DIANA Gemisine Check-in yaptırma.Gemide akşam yemeği ve gece konaklama.

3. GÜN

Gemide kahvaltının ardından sabah, West Bank, Valley of The Kings, Valley of The Queens, Dier El Bahari Temple of Queen Hatsepsut ve The Colossi of Memnon gezisi. Akşamüstü East Bank, Karnak ve Luxor Temples gezisi.Gemiyle Esna'ya doğru yol alma. Esna Temple'ı gezme Gemide akşam yemeği ve konaklama.

4. GÜN

Gemide kahvaltı ve gemiyle Edfu'ya gitme, Gemide öğle yemeğinin ardından gemiyle Kom Ombo'ya hareket Akşam yemeği ve konaklama gemide.

5. GÜN

Gemide kahvaltı ve sonrasında Kom Ombo Temple'a ziyaret Gemiyle Aswan'a gitme Gemide öğle yemeğinden sonra Nil'de Felucca gezintisi Gemide akşam yemeği ve Aswan'da konaklama.

6. GÜN

Gemide kahvaltı High Dam, Granite Quarries, Bitmemiş Obelisk ve Philae Temple gezisi Gemide öğle yemeği Aswan'da karaya çıkma ve Kahire'ye geri dönen uçağa binmek için Aswan Havaalanına hareket. Kahire'ye varınca Oasis Oteline gitmek üzere hareket. (Oasis Oteli 4 yıldızlı bir otel olup Piramitlerin olduğu bölgededir.) Otele giriş ve konaklama.

7. GÜN

Otelde kahvaltının ardından Kahire'de tam gün tur: Egyptian Müzesi, Citadel of Saladin, Muhammed Ali Alabaster Camisi, Piramitler ve Sfenksler gezilecek. Öğle yemeği, Otele dönüş ve konaklama

8. GÜN

Otelde alınan kahvaltı sonrasında İstanbul'a dönmek üzere Kahire Havaalanına harekek ve Mısır Hava yolları ile İstanbula varış.

Etiketler:  


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Programdaki tüm uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Programdaki tüm transferler
Programdaki konaklamalar
Programdaki tüm kahvaltılar
Programdaki tüm öğle yemekleri
Programdaki tüm akşam yemekleri
Programdaki müze ücretleri
Programdaki tüm transferler
Yurtdışı Çıkış Harcı
Türsab seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Yemeklerdeki alkollü içecekler
Fazla bagaj ücretleri
Program harici geziler
Vize ücreti
Kategoriler