Tasarımı Kaydet  Kapat

SİNGAPUR & AVUSTRALYA

SİNGAPUR & AVUSTRALYA

SİNGAPUR - AVUSTRALYA - 11 Gece 12 Gün

1. Gün

Saat 15.10 da Gulf Air Hava Yollarının uçağı ile Bahreyn'e hareket.Aynı akşam saat 20.00 de Singapur'a hareket yolculuğumuz yaklaşık 12 saat sürecektir.

2. Gün

Sabah saat 09.00 da Singapur'a varış ve 2 gece süre ile kalacağımız 4 yıldızlı otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinin ardından Singapur şehir turu. Parlemanto Binası, Faber Tepesi, Çin ve Hint Mahallesi görülecek yerler arasında. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Kahvaltı sonrasında alışveriş için serbest saatler.Arzu eden konuklarımızla birlikte Sentoza Adası turu. Konaklama otelimizde.

4. Gün

Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer.Gulf Air Hava Yollarının GF 148 sefer sayılı uçağı ile saat 10.05 de Sidney'e hareket ve 19.50 de varış.5 Gece süre ile kalacağımız otele yerleşme. Konaklama otelimizde.

5. Gün

Kahvaltı sonrasında Sidney şehir turu.Opera Binası,Spit Yolu ve Köprüsü,Middle Körfezi,Dee Why,Bond ve Curl Plajları ve dünyanın en büyük kumarhanesi görülecek yerler arasında.Konaklama otelimizde.

6. Gün

Kahvaltı sonrasında arzu eden konuklarımız için extra olarak düzenlenen tam gün sürecek yemekli Blue Mountains turu.Arzu eden konuklarımız alışveriş için serbest zaman bulabilirler.Konaklama otelimizde.

7. Gün

Kahvaltı sonrasında çevre gezisi için serbest zamanlar.Arzu eden konuklarımız için extra olarak düzenlenen Tranga hayvanlar alemi turu.Kanguru ve Kuala Hayvanat Bahçelerini ziyaret.Gece ise arzu eden konuklarımız için yemekli Sidney Kulesi turu.Konaklama otelimizde.

8. Gün

Kahvaltı sonrasında tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız için extra olarak düzenlenen tam gün Avcı Vadileri turu.Konaklama otelimizde.

9. Gün

Kahvaltı sonrasında otelden ayrılma işlemlerinin tamamlanması ve akşam saat 20.00 kadar serbest saatler.Saat 20.00 de Sidney hava alanına transfer.Gulf Air saat 23.55 de Singapur'a hareket.

10. Gün

Sabah saat 06.30 da Singapur'a varış. İki gün süre ile kalacağımız otele yerleşme. Serbest zaman. Konaklama otelimizde.

11. Gün

Kahvaltı sonrasında serbest zaman. Konaklama otelimizde.

12. Gün

Kahvaltı sonrasında Türkiye'ye hareket için havaalanına transfer ve Gulf Air hava yolları ile yolculuğumuz yaklaşık 11 saat sürecektir. İstanbul'a Hoş Geldiniz.

Etiketler:  


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Programdaki tüm uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Programdaki tüm transferler
Programdaki konaklamalar
Programdaki tüm kahvaltılar
Programdaki tüm öğle yemekleri
Programdaki tüm akşam yemekleri
Programdaki müze ücretleri
Programdaki tüm transferler
Yurtdışı Çıkış Harcı
Türsab seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Yemeklerdeki alkollü içecekler
Fazla bagaj ücretleri
Program harici geziler
Vize ücreti
Kategoriler