Tasarımı Kaydet  Kapat

YUNANİSTAN

YUNANİSTAN

YUNANİSTAN (KAVALA VE SELANİK) - 3 Gece 4 Gün

1. GÜN İSTANBUL / KAVALA

Sabah saat 06.00 gibi grup ile daha önceden belirtilen noktadan hareket. Keşan - İpsala yolu ile Yunanistan'a varış. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 10 saat sürecektir. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra Kavala'da 1 gece konaklayacağımız Hotel Esperia'ya transfer, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN KAVALA / SELANİK

Sabah kahvaltısından sonra, Kavala şehir turu. Osmanlı Kale semti ve çarşı görülecek yerler arasında. Şehir turu sonrasında Selanik için yola çıkacağız. Yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Yol son derece rahat ve hoş manzaralıdır. Selanik'e varış ve 2 gece konaklayacağımız, Hotel Anatolia'ya yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN SELANİK

Sabah kahvaltısından sonra tam gün sürecek Selanik şehir turu. Atatürk Evi, Aya Dimitri Kilisesi, Beyaz Kule, Sahil Şeridi, Fuar alanı gezilecek yerler arasında. Akşam yemeği için restauranta hareket. Yemek sonrası, konaklama otelimizde.

4. GÜN SELANİK / İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra İstanbul'a hareket. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 11 saat sürecektir. Kavala - İpsala - Keşan yolu ile İstanbul'a varış.

Etiketler:  


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Programdaki tüm uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Programdaki tüm transferler
Programdaki konaklamalar
Programdaki tüm kahvaltılar
Programdaki tüm öğle yemekleri
Programdaki tüm akşam yemekleri
Programdaki müze ücretleri
Programdaki tüm transferler
Yurtdışı Çıkış Harcı
Türsab seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Yemeklerdeki alkollü içecekler
Fazla bagaj ücretleri
Program harici geziler
Vize ücreti
Kategoriler